دودرم فوم دار 15*15 cm كنواتك كد DuoDERM CGF Dressing 15X15CM ConvaTec Cod 187659

DuoDERM CGF Dressing 15X15CM ConvaTec Cod 187659

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
37,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
لطفا با ما تماس بگیرید
کمی صبر کنید...

پانسمان استریل دودرم کنواتک  DuoDERM® CGF® ConvaTec   یک پانسمان زخم هیدروکلوئیدی و نگهدارنده رطوبت است که برای زخم های با ضخامت جزئی و کامل با اگزودا استفاده می شود. این شامل یک فرمول هیدروکلوئیدی منحصر به فرد ConvaTec است که آن را از سایر پانسمان های هیدروکلوئیدی متمایز می کند. پانسمان استریل دودرم کنواتک  DuoDERM® CGF® ConvaTec   برای استفاده در زخم‌های پوستی از جمله زخم‌های ضخیم کامل، زخم‌های فشاری (مرحله II-IV)، زخم‌های پا، زخم‌های سطحی، سوختگی‌های با ضخامت جزئی و محل‌های اهداکننده نشان داده شده است..

پانسمان استریل دودرم کنواتک  DuoDERM® CGF® ConvaTec   :

پانسمان استریل دودرم کنواتک  DuoDERM® CGF® ConvaTec   یک پانسمان زخم هیدروکلوئیدی و نگهدارنده رطوبت است که برای زخم های با ضخامت جزئی و کامل با اگزودا استفاده می شود. 

این شامل یک فرمول هیدروکلوئیدی منحصر به فرد ConvaTec است که آن را از سایر پانسمان های هیدروکلوئیدی متمایز می کند. 

پانسمان استریل دودرم کنواتک  DuoDERM® CGF® ConvaTec  برای استفاده در زخم‌های پوستی از جمله زخم‌های ضخیم کامل، زخم‌های فشاری (مرحله II-IV)، زخم‌های پا، زخم‌های سطحی، سوختگی‌های با ضخامت جزئی و محل‌های اهداکننده نشان داده شده است..

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...