چسب پایه آلترنا کانوکس (محدب) عمیق کلوپلاست Coloplast کد 4676

چسب پایه کانوکس (محدب) عمیق مقاوم مناسب برای اشخاص با استومای فرورفته

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • برند: کلوپلاست Coloplast
  • نوع سیستم: دو تکه
  • وضعیت تحدب: کانوکس عمیق ( محدب )
  • تعداد در جعبه: 4 عدد
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
لطفا با ما تماس بگیرید
کمی صبر کنید...

چسب مارپیچی برای ایجاد اطمینان از چسبیدن کیسه و سازگاری با پوست و با  سیستم بسته شدن ایمن کیسه به چسب پایه با صدای "کلیک"آلترنای دوتکه مجهز به  یک سیستم بسته شدن مکانیکی است که با ایجاد صدای "کلیک" به هنگام اتصال  صحیح کیسه به چسب پایه، شما را از قفل شدن کیسه بر روی پایه مطمئن می سازد.

Coloplast Alterna baseplate Code 4676
 چسب پایه کانوکس (محدب) عمیق مقاوم مناسب برای اشخاص با استومای فرورفته

آلترنای دوتکه مجهز به یک سیستم بسته شدن مکانیکی است که شما را از قفل شدن کیسه بر روی پایه مطمئن می سازد.

سیستم  بسته شدن مکانیکی آلترنا باعث می شود کیسه مطمئنا بر روی چسب پایه متصل  شود. یک صدای "کلیک" به هنگام اتصال، شما را از قفل شدن کیسه بر روی پایه  مطمئن می سازد. 

قبل از قفل کردن کیسه بر چسب پایه، شما می توانید  کیسه را بدون جدا کردن، از روی چسب پایه بچرخانید و در هر موقعیتی که دوست  دارید قرار دهید و سپس آن را در همان موقعیت بر چسب پایه قفل کنید. 

کیسه می تواند هر موقع که دوست دارید تعویض شود و نیازی نیست برای هر بار تعویض کیسه چسب نیز تعویض گردد. 

چسب  های کلوپلاست می تواند با انواع کیسه های دوتکه ته باز، ته بسته و  شیردارکلوپلاست استفاده شود. این چسب ها شامل چسب های استاندارد و اکسترا  (مقاوم) و با درجه تحدب متفاوت (مسطح، محدب ملایم و محدب عمیق) می باشد.  این چسب ها قابل برش، به هر اندازه ای که بخواهید، است. 

چسب مارپیچی، ایمنی و سازگاری با پوست 

چسب مارپیچی آلترنا ترکیبی از موادی است که برای ایمنی و محافظت از پوست شما طراحی شده است. این ساختار مارپیچ برای شما:

  • چسبیدن مطمئن به پوست
  • جذب رطوبت از پوست، سازگاری با پوست و حفاظت از پوست  را فراهم می کند.  

آلترنا  اکسترا، محافظت مضاعفی را در مقابل مواد خروجی آسیب رسان ایجاد می کند.  این چسب برای افراد با ایلئوستومی یا یوروستومی که مواد خروجی از  استومایشان خورنده تر است و باعث خورده شدن سریع چسب های استاندارد می شود،  مناسب می باشد.

تحدب چسب

چسب های آلترنا در دو سطح تحدب مختلف  طراحی شده است تا به استوماهایی که مدیریت کردن آنها دشوار است، برایب  مثال استوماهای همسطح، فرورفته یا استوماهایی که در یک چین شکمی قرار  گرفته، کمک کند. این چسب ها، فشاری را روی پوست اطراف استوما وارد می کند  که باعث بیرون زدن استوما و جلوگیری از نشت مواد خروجی می شود. 

محدب ملایم

مناسب  برای استوماهای هم سطح یا با فرورفتگی کم که با وارد کردن فشار اندکی به  شکم، باعث اطمینان از چسبندگی کیسه و جلوگیری از نشت می شود. 

محدب عمیق

مناسب  برای استوماهای فرورفته یا استوماهایی که در چین شکمی یا محل یک زخم قرار  گرفته اند که با وارد کردن فشار متوسط تا زیاد به شکم، باعث اطمینان از  چسبندگی کیسه و جلوگیری از نشت می شود.

برند
کلوپلاست Coloplast
نوع سیستم
دو تکه
وضعیت تحدب
کانوکس عمیق ( محدب )
تعداد در جعبه
4 عدد

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...